איך זה עובד?

השיטה של "סושיאל מרקט" (social market) מאפשרת הורדת עלויות משמעותית של עשרות אחוזים משווי סל הקניות, כאשר החקלאי מקבל את החלק הארי של התמורה בעשרות אחוזים ממה שהיה מקבל במקום אחר.

את רוב התוצרת החקלאית אנו רוכשים ישירות מהחקלאי ובכך אתם מקבלים סחורה שהיא טריה, טעימה יותר ומחזיקה לאורך זמן, וזאת תודות לחקלאים המסורים שקוטפים את התוצרת ומעבירים אותה אליכם בזמן הקצר ביותר.

חידוש נוסף שלנו, בא לידי ביטוי בשיטת האיסוף וההפצה של הסל הנרכש. ההזמנה מתבצעת באינטרנט עד ליום שלישי בבוקר, וביום רביעי מגיעה התוצרת לנקודות החלוקה השונות, ובטווח שעות קבוע מראש, מגיעים לאסוף את ההזמנה יחד עם האישור שנשלח במייל ובו רשימת המוצרים שהוזמנו. הרעיון החברתי שאנו מביאים הוא שכל אחד מלקט את הסל שלו (לקנייה ממוצעת של כ-30 מוצרים, זה לוקח כחמש דקות היות והמוצרים מסודרים אחד ליד השני), ובכך הלקוח חוסך את דמי המשלוח (20-29 ₪ להזמנה), ומייצר בעצמו ולעצמו חווית קנייה אחרת. כל הפירות והירקות ארוזים כיחידות משקל זהות. אין הבדל בין האריזות. 
מניסיוננו, זה פעילות מאוד כיפית לילדים, שעל הדרך לומדים על הפירות והירקות השונים, ובכך גם צורכים אותם יותר לאחר המפגש.


הרעיון שאנו לא אוגרים ומחזיקים סחורה במחסנים, וכך לא צריכים להחזיק מחסנים גדולים.

בנוגע לזיכויים, אם מוצר כלשהו שהוזמן לא הגיע לחלוקה, בגלל שהחקלאי או היצרן לא הספיקו לספק, אזי לא מחוייבים על מוצר זה כלל, ולכן אין עליו גם זיכוי (החיוב מתבצע תמיד ביום החלוקה, ולא ביום ההזמנה באתר).

במידה ומוצר כלשהו אזל עת ההגעה לנקודת החלוקה, אזי אתם מזוכים עליו, והזיכוי מתקזז בקנייה הבאה בצורה אוטומטית.

במידה ואינכם רוצים יותר לרכוש בסושיאל מרקט, אזי אנא יידעו אותנו (במייל, בפייסבוק, בהודעה), ונזכה את כרטיס האשראי שלכם בסכום הזיכוי. אנו פשוט רוצים להימנע ממצב של תשלום לשווא לחברות האשראי.

בנוסף, בחזוננו, אנו רוצים לייצר מצב שכל אחד יגיע עם עגלת הקניות שלו, או שקיות בד, ובכך נפחית את זיהום הניילונים. עד אשר נגיע למטרה זו, נשמח שתביאו עמכם כמה משקיות הניילון שיש לכם בבית לשימושכם העצמי. לכולנו יש הרבה מהם, אז לפחות נעשה בהם שימוש חוזר.