איך זה עובד?

השיטה של "סושיאל מרקט" (social market) מאפשרת הורדת עלויות משמעותית של עשרות אחוזים משווי סל הקניות, כאשר החקלאי מקבל את החלק הארי של התמורה בעשרות אחוזים ממה שהיה מקבל במקום אחר.

את רוב התוצרת החקלאית אנו רוכשים ישירות מהחקלאי ובכך אתם מקבלים סחורה שהיא טריה, טעימה יותר ומחזיקה לאורך זמן, וזאת תודות לחקלאים המסורים שקוטפים את התוצרת ומעבירים אותה אליכם בזמן הקצר ביותר.

חידוש נוסף שלנו, בא לידי ביטוי בשיטת האיסוף וההפצה של הסל הנרכש. ההזמנה מתבצעת באינטרנט עד ליום שני ב 15:00, וביום שלישי מגיעה התוצרת לנקודות החלוקה השונות, ובטווח שעות קבוע מראש, מגיעים לאסוף את ההזמנה יחד עם האישור שנשלח במייל ובו רשימת המוצרים שהוזמנו. 


הרעיון שאנו לא אוגרים ומחזיקים סחורה במחסנים, וכך לא צריכים להחזיק מחסנים גדולים.

בנוגע לזיכויים, אם מוצר כלשהו שהוזמן לא הגיע לחלוקה, בגלל שהחקלאי או היצרן לא הספיקו לספק, אזי לא מחוייבים על מוצר זה כלל, ולכן אין עליו גם זיכוי (החיוב מתבצע תמיד ביום החלוקה, ולא ביום ההזמנה באתר).

במידה ומוצר כלשהו אזל עת ההגעה לנקודת החלוקה, אזי אתם מזוכים עליו, והזיכוי מתקזז בקנייה הבאה בצורה אוטומטית.

במידה ואינכם רוצים יותר לרכוש בסושיאל מרקט, אזי אנא יידעו אותנו (במייל, בפייסבוק, בהודעה), ונזכה את כרטיס האשראי שלכם בסכום הזיכוי. אנו פשוט רוצים להימנע ממצב של תשלום לשווא לחברות האשראי.