למה אצלנו

ראשית אנו מאמינים שיוקר המחייה הוא לא גזרה משמים.

ניתן ואף אפשרי להביא לירידת יוקר המחיה על ידי צריכה נבונה ובנייה של פלטפורמה שתאפשר לכולם לצרוך ולהרוויח בכבוד.

השתדלנו ליצור סל מוצרים רחב ככל האפשר הכולל: ירקות, פירות, שימורים, קטניות, מאפים ודגני בוקר, מוצרי ניקיון ועוד.

אצלנו, אתם חוסכים כסף, זמן ועל הדרך פועלים בצורה אקטיבית לצימצום עושק החקלאים והיצרנים ע"י הגורמים שקיימים היום בשוק, ובעזרתכם נוכיח כי הכח הוא בידנו, הצרכנים.

יש לנו 5 נקודות חלוקה:

נקודת החלוקה באוניברסיטת תל אביב. -היא בבניין מיטשל
הכניסה היא דרך שער 8 שעל רחוב חיים לבנון, מיד אחרי הג'אפניקה. ניתן להיכנס עם הרכב לתוך האוניברסיטה, ולאחר שעוברים את השומר (לו אתה אומר שאתה לסושיאל מרקט), אחרי 50 מטר, לפני העיקול שמאלה, יש שביל מצד ימין שאליו נכנסים(יש גם עמוד עם שלט הכוונה לבניין מיטשל) אנחנו נמצאים בסוף רחבת החנייה.
החלוקה שם היא בימי רביעי בין 16-18


נקודה נוספת היא בבניין לונדון מיניסטור שבפינת אבן גבירול ושאול המלך, בקומת הכניסה, צמוד למתחם חנויות האוכל (ליד מסעדת PAM PAM), ממול הכניסה ל WEWORK
יום החלוקה שם הוא יום רביעי, שעות החלוקה בין 18-20, התחנה מקורה מפני הגשם.
ניתן להיכנס עם הרכב לחניון של הלונדון מיניסטור (צממוד לתחנת הדלק פז), יש 15 דק חינם.
אם נכנסים לחניון, אל תרדו לחלק התת קרקעי, אלא לאחר שעוברים את הבוטק'ה עם השומר, תיצמדו לימין ותפנו ימינה וימינה, שם המעליות. תחנו, תלחצו במעלית קרקע- מסחרי, ואנחנו ביציאה מהמעליות שמאלה ושמאלה.


נקודה נוספת היא בשכונת מעוז אביב,  מתחת הפיקוס הגדול שליד הארקפה בשכונת מעוז אביב, ממול בני אפרים 207   החלוקה היא בימי רביעי, בין 16-18


עוד נקודה בפרוייקט גינדי TLV, רחוב קרליבך 4 - בחניית דיירים. יורדים לחניון 3-, הולכים לחנייה מספר 614, ואנחנו שם
. החלוקה שם בימי רביעי בין 19:30-20:00

נקודה חדשה בשרונה מרקט, החלוקה היא בכל שבוע ביום רביעי, בין 19:45-20:15, בחניון הדיירים קומה מינוס 4, ליד עמדת הכניסה מהחניון לבנין B, ליד חנייה 133.


כדי לבצע הזמנה, עליך להיכנס לאתר https://social-market.co.il/ החל מיום שישי ב 10:00 ועד ליום שלישי בשעה 15:00,  התשלום הוא באתר (האתר מאובטח ועומד בכל הסטנדרטים הנדרשים על ידי חברות האשראי).